EMRE GIDA

Mutfaklarınızın ve gıda ihtiyaçlarınızın vazgeçilmez markası Muti, sofralarınıza istediğiniz mevsimi taşıyor.


Dondurulmuş gıda sektörünün öncü firmalarından olan Emre Gıda, 1991 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda sadece unlu mamüller alanında faaliyet gösterirken bugün; dondurulmuş gıdada geniş ürün yelpazesine sahip olmuş ve meyve, sebze, unlu mamülleri, deniz ürünlerinde bir marka haline gelmiştir.


Muti Grup bünyesinde 15.000'i kapalı olmak üzere 25.000 m²'lik bir sahada kurulu tesislerinde modern teknoloji ile dondurulmuş sebze ve meyve üretimi yapmaktadır. Üstün kalite anlayışından ödün vermeden üretimini gerçekleştiren Emre Gıda, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, BRC sertifikalarına sahiptir.

2006 yılında Büyükçekmece’de kurduğu merkez yönetim binası ve 5.000 ton kapasiteye sahip -18˚C dondurulmuş muhafaza depolarıyla Emre Gıda, dondurulmuş gıda sektöründe kalite ve müşteri odaklı misyonunu sürdürmektedir. Türkiye genelinde müşterilerine yaygın dağıtım ağı ve bayileri aracılığıyla ürünlerin soğuk zincir bozulmadan, hızlı ve sağlıklı koşullarda teslim edilmesini sağlamaktadır.