Muti Gıda

Mutfaklarınızın ve gıda ihtiyaçlarınızın vazgeçilmez markası Muti, sofralarınıza istediğiniz mevsimi taşıyor.


Kurulduğu yıl olan 1991 tarihinden bu yana kalitesinden ödün vermeyen ve dondurulmuş gıda sektöründe öncülüğünü sürdüren MUTİ GIDA, farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. MUTİ GIDA dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ve üretim kalitesine yansıtmış ve bu sayede, gıda sektöründe Türkiye’yi hep ilklerle tanıştırmıştır.

Muti Gıda, Dondurulmuş Sebze ve Meyve, Deniz Ürünleri, Unlu Mamüller alanlarındaki üretimini 24.000 m2 alana kurulu, modern teknolojilerle donatılmış Bursa/Kestel fabrikasında gerçekleştirmektedir. Ayrıca İstanbul Büyükçekmece’deki 5000m2 soğuk hava deposu, kalifiye ekibi, lojistik gücü, yaygın dağıtım ağı ve yetkin bayilikleri ile Türkiye`nin dört bir yanına ve uluslararası pazarlara hizmet vermektedir.

MUTİ Gıda, odağına tüketiciyi alarak ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek müşterilerinin güvenini kazanmıştır. ISO 22000:2005 ,BRC, KOSHER ve HELAL kalite belgelerine sahip Muti Gıda , insan sağlığına gösterdiği özen, yenilikçi yaklaşımı ve üstün kalitesiyle adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarını sürdürmektedir.


Değerlerimiz

Misyonumuz

Doğaya saygı, insanlığa hizmet

Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla sektöründe lider konuma erişmektir.

İlkelerimiz

Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.

Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur.

Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.

Sonuca odaklanır.

Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.


Kalite ve Ar-Ge

Tarladan sofranıza kalite...

Kalite kontrol sistemimiz 4 ana bölümde geliştirilmektedir.

Kalite Sistem Yönetimi

Üstün kalite anlayışından ödün vermeden üretimini gerçekleştiren Muti Gıda; ISO 22000, HACCP ve BRC sertifikalarına sahiptir.

İnsan Yönetimi

Eğitimle herşeyin mümkün olabileceği gerçeğiyle üretimin ve yönetimin her noktasında ürün ve kalite yönetimi artırmak ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için tüm çalışanlarımız eğitimlerden geçmektedir.

Altyapı Yönetimi

Tarladan ürün hasat edildikten sonra 24 saat içinde, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ürünün besin değeri korunarak üretilmesini sağlıyoruz.

-18C dondurulmuş muhafaza depolarımız ve uygun soğutuculu araçlarımızla dondurulmuş gıdanın soğuk zincir kırılmadan son noktaya ulaşmasını sağlıyoruz.

İleri Teknoloji Yönetimi

Üretimde en iyi kaliteyi ve standardı yakalamak adına üretimde son teknoloji sistem ve makinalar kullanılmaktadır. Her geçen gün ve değişen ve gelişen imkanlar firmamızın AR-GE ekibi tarafından takip edilmektedir.